
- Под заказ
- Код: SteelSpa-h-140/200
Отправка с 10 мая 2026Купіль (чан) для купання, паріння та охолодження SteelSpa 140*200 см
53 000 ₴
+380 (99) 158-99-19
vodafoneвозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Новинка!!! Купель SteelSpa виробництва "Дача" виготовлена з нержавіючої сталі і в середині зашита дерев’яним оздобленням. Ідеально підходить для двох дорослих людей та їхніх діточок. Максимальний розмір до 4-х осіб.
Купіль SteelSpa використовується як зимою так і літом. Зимою нагрівається вода за допомогою наших котлів і використовується як чан. Літом можна приймати холодні ванни для зміцнення здоров'я. Можна встановити гідромасаж, чілер для охолодження або вручну насипати льод.
Габаритні розміри купелі на фото:
Висота 100 см, ширина 100 см, довжина 200 см.
Може бути збільшена по ширині для 4-х осіб 120 та 140 см.
Купіль можна зашивати ззовні і ставити стаціонарно (робимо під ключ), а можна замовити чашу з внутрішнім оздобленням і вмонтувати в терасу. Зовнішнє оздоблення може бути з імітації брусу, планкену тощо. Колір теж можна обирати на власний смак.
Основні переваги купелів SteelSpa
- Готове рішення під ключ
- Займає мало місця
- Транспортабельна конструкція
- Оздоблення пропитано захисними засобами
- Основний матеріал виконання - нержавіюча сталь
Купіль SteelSpa використовується як зимою так і літом. Зимою нагрівається вода за допомогою наших котлів і використовується як чан. Літом можна приймати холодні ванни для зміцнення здоров'я. Можна встановити гідромасаж, чілер для охолодження або вручну насипати льод.
Габаритні розміри купелі на фото:
Висота 100 см, ширина 100 см, довжина 200 см.
Може бути збільшена по ширині для 4-х осіб 120 та 140 см.
Купіль можна зашивати ззовні і ставити стаціонарно (робимо під ключ), а можна замовити чашу з внутрішнім оздобленням і вмонтувати в терасу. Зовнішнє оздоблення може бути з імітації брусу, планкену тощо. Колір теж можна обирати на власний смак.
Основні переваги купелів SteelSpa
- Готове рішення під ключ
- Займає мало місця
- Транспортабельна конструкція
- Оздоблення пропитано захисними засобами
- Основний матеріал виконання - нержавіюча сталь
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Вместимость человек | 4 и более |
| Тип установки | На открытом воздухе, В помещении |
| Форма | Прямоугольная |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Встроенная печь | Нет |
| Производитель | Дача |
| Страна производитель | Украина |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 2000 мм |
| Ширина | 1400 мм |
| Высота | 1000 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Комплектация | без оздоблення |
- Цена: 53 000 ₴









